Par mums

Baltic Zinc Technics – profesionāla un moderna tērauda konstrukciju virsmas apstrāde ar karstās cinkošanas metodi

Uzņēmums ir dibināts 1998. gadā. Līdz 2017.gada martam Baltic Zinc Technics bija Dānijas akciju sabiedrība Herning Varmforzinkning meitas uzņēmums. No 2017.gada marta Baltic Zinc Technics SIA ir pilnīgi neatkarīgs uzņēmums.

Līdz ar modernu tehnoloģiju esam ieguvuši dāņu pieredzi un zināšanas karstās cinkošanas jomā, kas ļauj mums nodrošināt augstu pakalpojuma kvalitāti. Tehnoloģijas ziņā pastāvīgi sekojam līdzi to attīstībai, tādējādi mūsu klienti var būt droši, ka visos gadījumos spēsim piedāvāt vispiemērotāko tehnoloģisko risinājumu. Uzņēmums ir Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociācijas biedrs.

Baltic Zinc Technics ražošanas platība ir 3435 m². Šobrīd uzņēmumā ir nodarbināti 80 darbinieki.

Ar mūsu  30 gadu pieredzi dāņu uzņēmumā un stabilu, zinošu darbinieku loku esam gatavi kalpot mūsu klientiem un pieņemt nākotnes izaicinājumus.

Tērauda karstā cinkošana

Tehnoloģijas

Vides aspekti

Cinkošana ir videi draudzīgs process. Cinkošanas process notiek īpašā cinkošanas ražotnē, kur darba apstākļi tiek stingri kontrolēti.

Atbilstoši Latvijas likumdošanai, cinkotājiem izmeši no ražotnes jāierobežo līdz minimālam līmenim. Šīs prasības ir saskaņotas arī ar Eiropas Savienības likumdošanu. Cinkošana ietaupa enerģiju, jo tā saglabā resursus. Tēraudam rūsējot, tas jānomaina, kas nozīmē enerģijas un citu resursu patēriņu jauna tērauda izgatavošanai vai metāllūžņu pārstrādāšanai.
Karstās cinkošanas procesā izmantotais cinks nekaitē dabas līdzsvaram. Cinka izmantošanas rezultātā tērauda pārklāšanā cinks nelielos daudzumos atgriežas atpakaļ vidē, taču nelieli cinka daudzumi ir nepieciešami gandrīz katrai dzīvnieku un augu sugai. Cinks nepieciešams arī cilvēku organismam.
SIA Baltic Zinc Technics pastāvīgi cenšas samazināt ražotnes ietekmi uz vidi un cilvēkiem, investējot speciālās iekārtās, kā arī izstrādājot vides pārvaldības sistēmu atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 14001.

Kontakti